+421-911 749 104 office@jumisoft.eu

Naše priority

Ktorým smerom?

Príprava a plánovanie

Každý zákazník musí vedieť, čo môže očakávať. To je dôvod, prečo vysvetľujeme každému klientovi vopred, ako bude naša spolupráca prebiehať.

Otvorená komunikácia

Zrozumiteľná forma komunikácie a vzájomná dôvera sú pre nás nevyhnutnosťou. Preto pri spolupráci s nami môžete očakávať transparentnú spoluprácu a tiež priebežné dodávky produktu.

Zodpovedná práca

Rozumieme, že klientova spokojnosť je úzko spojená so zodpovednou prácou a to až do finálneho odovzdania produktu. Sme pripravení naplniť aj túto požiadavku.

Zákaznícka podpora

Našim zákazníkom poskytujeme dohodnutú formu podpory a zároveň im (bezplatne) pomáhame poradenstvom v oblastiach SW i WEB vývoja, správy CMS i eShopov, SEO optimalizácie a internetového marketingu.

Náš príbeh

Sme dvojica programátorov s bohatými skúsenosťami v oblasti IT, ktorí sa rozhodoli poslúžiť svojimi vedomosťami a skúsenosťami každému, kto o ne prejaví záujem. Primárne sa orientujeme na súkromné osoby, živnostníkov a malé spoločnosti, ktoré hľadajú jedinečné IT riešenia, ktoré si vyžadujú priamu komunikáciu a flexibilitu. Vieme ale rovnako dobre poslúžiť aj väčšej spoločnosti a formou externej spolupráce posilniť jej interný tím na kratší alebo dlhší časový úsek.

Juraj Gromoš

IT analytik, vývojár a koordinátor

Zanietený IT analytik a vývojár, ktorý neprestáva posúvať hranice svojich vedomostí a zručností. Má rád poriadok zmysel pre detail. Každý email i článok sú pre neho výzvou na ceste k hľadaniu porozumenia a zároveň jednoduchosti.

Michal Vaško

Vedúci IT vývojár

Neustále vysmiaty chlapík s poctivým prísupom k práci, hlavou vždy otvorenou pre nové technológie a novinky vôbec, s otázkami ktoré smerujú k meritu veci a so srdcom otvoreným pre druhých. Nenávidí odfláknutú robotu, no vždy je pripravený pomôcť každému, kto to reálne potrebuje.

Čo ovládame?

  • operačné systémy: Windows, Linux
  • programovacie jazyky: Java, C#, C++, PHP, JavaScript
  • knižnice: jQuery, AngularJS, JDK, .NET, WCF
  • objektovo-orientovanú analýzu a dizajn (OO, OOA, OOD, OOP)
  • vývojové metodiky: Agile & SCRUM
  • web frameworky: WordPress (CMS) a PrestaShop (eShop)
  • Databázy: MySQL, MariaDB
  • … a ešte mnoho ďalších skratiek

Radi vám pomôžeme!